24-03-2019

Farbotka z tytułem „Marka Lubelskie”

ad01508c1bb52e0316184b56eb11666e_XL
 Do druku

Kolejnych 10 przedsiębiorstw może pochwalić się certyfikatem „Marka Lubelskie”. Wśród nagrodzonych znalazła się świdnicka firma Farbotka.

Organizatorem projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Głównym celem wydarzenia jest promocja przedsiębiorców, których produkty są wizytówką Lubelszczyzny zarówno w kraju, jak i za granicą. Nadaje się im zastrzeżony znak towarowy, jako sym­bol jako­ści i innowacyj­no­ści. W sobotę odbyła się uroczysta gala wręczenia tytułów Ambasadora Województwa Lubelskiego oraz certyfikatów „Marka Lubelskie”. Spośród 28 zgłoszeń, to właśnie Farbotka zasłużyła na prestiżowy certyfikat.

- To moja pierwsza ważna nagroda, dlatego tym bardziej jestem dumna i szczęśliwa, że doceniono naszą pracę - mówi Juliana Farbotka. - Gdyby nie świetny zespół, z którym pracuję, nie byłoby mnie tu gdzie teraz jestem. To właśnie moim pracownikom należą się największe podziękowania, ale także naszym klientom, bez których nie moglibyśmy dalej istnieć. Dziękuję także Bartłomiejowi Pejo, który poinformował nas o konkursie i wspierał naszą kandydaturę. Czujemy ogromną satysfakcję i jeszcze większą chęć do dalszego działania. Wyróżnienie na pewno dodało nam skrzydeł.

Źródło: swidnik.pl